Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w roku akademickim 2014/2015 obchodzi Jubileusz 50-lecia istnienia. Uroczyste obchody, obejmujące liczne spotkania i imprezy
o charakterze naukowym i popularno-naukowym, zaplanowano na cały 2015 rok.

Inauguracją obchodów Jubileuszu 50-lecia Wydziału jest Spotkanie Wydziałowe organizowane w ramach 70-lecia Uniwersytetu Łódzkiego zaplanowane na 23 maja 2015 r.

Program Spotkania obejmuje:

• 12.00-12.15 Powitanie absolwentów Wydziału przez Dziekana i władze Wydziału, sala Rady Wydziału C140

• 12.15-14.00 Wykład VIP Absolwenta Wydziału Prof. Witolda Orłowskiego pt. "Polska transformacja: jasne i ciemne strony", sala Rady Wydziału C140

• 14.00-14.30 Otwarcie wystawy Prof. Aleksandra Welfe "Miejsca, do których wracam", Galeria Łącznik

• 14.30 Spotkanie wykładowców i studentów z absolwentami Wydziału połączone ze zwiedzaniem Wydziału

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację osób zainteresowanych udziałem w Spotkaniu Wydziałowym.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Kulminacją obchodów 50-lecia Wydziału  są wydarzenia zaplanowanie w dniach 24-26 września 2015 roku:

• Uroczysta Sesja Jubileuszowa, 26 września 2015, godz. 12.00-14.30, Filharmonia Łódzka, z udziałem licznych zaproszonych gości: przedstawicieli zaprzyjaźnionych zagranicznych i krajowych ośrodków naukowych, władz centralnych i lokalnych, firm, z którymi Wydział współpracuje oraz absolwentów, studentów i pracowników Wydziału.

• Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarka i Społeczeństwo”, 24-25 września 2015, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny.

Więcej informacji na stronie jubileuszes.uni.lodz.pl