Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego

Zobacz listę wydarzeń
Wydział Prawa i Administracji UŁ, 22 maja 2015

Z okazji jubileuszu 70-lecia uczelni odbył się Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. 

Spotkania po latach, wspomnienia, dyskusje, wycieczki po wydziałach – a także liczne pokazy, prezentacje, zawody sportowe i koncerty trwały od piątku do niedzieli (22-24 maja 2015 r.). Wydarzenia i uroczystości związane ze Światowym Zjazdem Absolwentów UŁ podzielono na dwie części: oficjalną oraz integracyjno-rozrywkową. W ramach części oficjalnej na Wydziale Prawa i Administracji w dniu 22 maja br. (piątek) odbyło się Forum: Uniwersytet wobec wyzwań XXI wieku (szczegółowe informacje TUTAJ).

Forum zakończył Uniwersytecki Bal Absolwenta na Wydziale Zarządzania. Relacja video z wydarzenia poniżej:W ramach częsci integracyjno-rozrywkowej zaplanowano  spotkania absolwentów na macierzystych wydziałach (sobota, 23 maja br.) oraz happening na terenie kampusu akademickiego „Lumumbowo” (niedziela, 24 maja br.). Każdy z Wydziałów przygotował własny program. Zaplanowano m.in. wykłady otwarte, wspomnienia i dyskusje, pokazy, prezentacje filmowe i multimedialne, wystawy fotograficzne a także koncerty. Spotkania absolwentów na macierzystych Wydziałach rozpoczęły się w sobotę rano i potrwały do godzin wieczornych.

Zjazd był doskonałą okazją nie tyko do spotkania po latach i integracji absolwentów, lecz również do refleksji nad historią Uczelni i perspektywami jej rozwoju. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 

konferencje naukowe, zjazdy absolwentów, inne

Zobacz mapę wszystkich wydarzeń

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Partner Startegiczny
Partnerzy Główni
Partner technologiczny
Partnerzy Wspierający